Manuál

Manuál pro realizaci virtuálních česko-německých projektů

Předkládáme vám detailní manuál, který vás krok za krokem podpoří při realizací česko-německého virtuálního projektu.


Pro inspiraci představujeme virtuální projekty, které se již uskutečnily, nebo stále běží. V případě otázek nebo zájmu dozvědět se o projektech více, se neváhejte obrátit ne uvedenou konaktní osobu.

Dílny Lanterny startují do online světa!

V dnešní době rouškové, uzavřené a domácí, kdy nám všem chybí sociální kontakty bychom vás v rámci našich kreativních dílen Lanterna futuri – Art & Science rádi pozvali na společná trinacionální online setkání!

German-Polish Youth Office (GPYO)

Two countries, one goal! We bring together young Germans and Poles. We would like them to enter adulthood without prejudice against one another, able to build a united Europe. Our main activity is to provide support for various youth initiatives, including theatre workshops, sports camps, and ecological projects.

Projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapib.

1
Projektová myšlenka

Aktuální situace nás staví před výzvy virtuálního světa. Pojďme těmto výzvám spoleřně naproti a dejme životy česko-německým projektům v digitálním formátu.


Pro inspiraci představujeme virtuální projekty, které se již uskutečnily, nebo stále běží. V případě otázek nebo zájmu dozvědět se o projektech více, se neváhejte obrátit ne uvedenou konaktní osobu.

2 Projektové partnerství

Projekty tvoří lidé a proto je potřeba věnovat péčí kontaktům a neustále udržovat, resp. navazovat komunikaci.

Máme projektového partnera z Německa

Pokud to bude vaše první spolupráce nebo již máte dlouhodobou spolupráci s vašim projektovým partnerem jen v offline podobě - domluvme se na společné online-schůzce, abychom probrali podrobnosti vašeho záměru a naplánovali strategii vašeho digitálního projektu.

Nemáme projektového partnera z Německa

Odkazujeme vás na Tandem, koordinační centrum pro výměnu. Ten administruje kontaktní databází organizací, spolků i škol z celého Německa, kteří mají zájem o česko-německou spolupráci. Zde buďto najdete koho hledáte, nebo se můžete registrovat s poptávkou, že hledáte projektového partnera na digitální projekt OnlineChallenge.

Pokud nedisponujete dostatečnými jazykovými kompetencemi. Zde kontakty na jazykové mediátory, kteří vám rádi s komunikaci pomohou.
Sollten sich die Projektpartner nicht verständigen können, weil sie nicht deutsch sprechen - gern hier Kontakte an verschiedene Sprachmittler*innen, die ihnen gern zu Verfügung stehen.

Projektové plánování


Popis projektové práce ...

Projektová realizace


Popis projektové realizace ...

Přesunout se na začátek