Michaela Kosařová, 23 let, Regensburg

Jsem týmový hráč, ale i individuální dříč, který rád pracuje a zdokonaluje se a ještě radši u toho poznává nové lidi a přátelé. V poslední době jsem se věnovala hlavně akademickému psaní (bakalářka apod.), ale po odevzdání za dva týdny bych se zase chtěla mnohem víc věnovat věcem, které mě baví. K nim se řadí hudba (reprodukce i příjem), umění (také reprodukce i příjem :-)), sport, počítačová grafika, focení, vídání nových lidí, zasazování se o udržitelnost této planety, cestování.

Témata, která mě zajímají: Udržitelnost, sociální témata, klimatická změna, cestování, poznávání nových lidí a kultur, učení jazyků.

Jsem studentkou bakalářského oboru Česko-německá studia těsně před odevzdáním závěrečných prací. V červnu budu mít státnice a co se bude odehrávat poté velmi úzce ovlivňuje Corona situace. Co je jisté je však, že od října budu v Řezně studovat magistra Mezikulturní management (Interkulturalitätsmanagement). Současně mám dobrovolnou praxi u poslance Bavorského parlamentu strany Zelených Jürgena Mistola, která zatím probíhá v Home-office. Momentálně tedy jsem zaměstnána hlavně korekturou mých závěrečných prací, prací pro bavorské Zelené a mé další dobrovolné aktivity (YFU CZ, Tandem) a účast na s tím spojených webinářích, což kompenzuji sportem, abych se z toho nezbláznila. Před corona situací jsem byla hodně aktivní a stále někde na cestách, proto je to teď poněkud nestandardní.

Přesunout se na začátek