Vilém Honysz, 20 let, Ostrava

Jsem dobrý v hledání příležitostí, aktivit (Low Cost) cestování, plánování času, tras, cílů.

Témata, která mě zajímají: psaní, textové editování, tvorba a funkce měst, prostorů, společenská angažovanost, udržitelnost, zeměpis, němčina

Ahoj/Hallo/Cześć, jmenuji se Vilém Honysz, mám 20 let a čekají mě “nejdelší prázdniny v životě” před VŠ. Protože mám už i tak celkem nabité prázdniny, hledal jsem přesně něco na způsob Online Challenge.
Němčinu mám opravdu v lásce, jezdím na různé česko-německé aktivity, ať už je to sousedské setkání na hranici “My jsme Nachbarn”, výměna mládeže s Ahoj.info, kurz první pomoci od Aktion West-Ost, dobrovolnictví na HeuHoj Campu, překládání na historické konferenci v Heidelbergu, pozvání na zasedání parlamentů mládeže či letní brigáda ve Švýcarsku.
A jelikož mě čeká maturita z němčiny, hledal jsem něco málo na internetu a v knihách, bohužel jsem moc nepochodil, žádné zpracované otázky podle osnov jsem nenašel. To mě přivedlo na myšlenku vyvolat v sobě samém Challenge a v on-line prostředí něco spáchat. Vize si ještě musím ujasnit, ale otázky podle požadavků škol v rozsahu 2-3 stran, pojaté moderně a pochopitelně pro mladého člověka 21. století, kterému dají prostor se v 15 minutách rozvykládat, nezní vůbec špatně 🙂 Po pečlivé jazykové korektuře je vedle textové podoby nahrát i do audioverze a umístit na webovky, to je pořádná On-line Challenge. A byl bych rád, kdybychom ve skupině s ostatními přišli a zrealizovali i jiné nápady.

Přesunout se na začátek